audyt seo

Audyt SEO – skrupulatna analiza Twojej strony internetowej

Zwiększaj potencjał sprzedażowy firmowej witryny dzięki jej skutecznej optymalizacji! Już dziś zleć audyt SEO i dowiedz się, które elementy Twojego serwisu wymagają modyfikacji. Wykonując kompleksowe badanie strony, identyfikujemy obszary blokujące awans domeny na wyższą pozycję w Google. Zastanawiasz się, czy firmowa witryna może być lepiej widoczna, bardziej funkcjonalna, przyjazna użytkownikom i wyszukiwarkom? Zleć jej szczegółową analizę naszym ekspertom!

Co to jest audyt SEO strony www?

Jeśli chodzi o to pojęcie, to audyt serwisu internetowego rozumiany jest jako szczegółowa, wieloetapowa analiza wszystkich jego składników. W ramach takiego badania oceniane są zarówno architektura witryny, jej treść, jak i kluczowe z punktu widzenia użytkowników oraz algorytmów wyszukiwarek elementy. Rzetelnie przeprowadzona kontrola stanowi punkt wyjścia do stworzenia indywidualnej strategii pozycjonowania oraz wszelkich działań związanych z promocją marki w sieci.

Jakie elementy zawiera audyt SEO?

Bardzo ważne, by w trakcie badania oceną objęte zostały wszystkie kluczowe obszary wpływające na funkcjonalność serwisu internetowego. Z tego względu każdy audyt www obejmuje 2 etapy: analizę techniczną oraz analizę treści. W trakcie badania nasi specjaliści uwzględniają aspekty, takie jak m.in.:
• poprawność kodu strony oraz meta-danych,
• jakość wykonania linkowania wewnętrznego i zewnętrznego,
• szybkość wczytywania witryny,
• ilość treści i jej formatowanie,
• sposób wyświetlania na urządzeniach mobilnych,
• rozmiary zdjęć oraz grafik na stronie,
• nasycenie serwisu słowami kluczowymi,
• poprawne ustawienie przekierowań. 

Kiedy warto zdecydować się na analizę strony www?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w kompleksowy audyt SEO? Sprawdź, kiedy szczegółowa analiza strony jest niezbędna!

Stworzenie nowej strony www

Zleć prace audytowe, aby dowiedzieć się, które elementy Twojego nowego serwisu wymagają dopracowania. Badanie nowej strony to również punkt wyjścia do przyszłych działań SEO.

Ocena pracy agencji

Jeśli dotychczasowa promocja serwisu w wyszukiwarce nie przynosi zadowalających efektów, ocena wykonana przez niezależnych ekspertów pozwoli zweryfikować skuteczność kampanii.

Migracje serwisu

Zmieniasz serwer, szablon lub oprogramowanie sklepu online? Analiza pozwoli utrzymać wypracowane wcześniej pozycje oraz ruch na stronie www.

Brak efektów pozycjonowania

Pozycjonujesz serwis na własną rękę i chcesz osiągnąć lepsze rezultaty? Sprawdź, jakie obszary Twojej witryny wymagają optymalizacji!

audyt seo

Audyt + pozycjonowanie – zleć usługi w pakiecie!

Chcesz obniżyć koszty współpracy z agencją SEO? Wybierz pakiet usług i zamów audyt strony www wraz z usługą pozycjonowania! Zyskasz gwarancję kompleksowej opieki ekspertów oraz komfort, jaki daje współpraca z jedną agencją. Dedykowany opiekun SEO zajmie się Twoim projektem od A do Z, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Już dziś skontaktuj się z nami, uzyskaj niezobowiązującą, darmową wycenę interesujących Cię usług i rozpocznij współpracę z jedną z najlepszych agencji interaktywnych IT w kraju!

Źródła: https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/
https://www.grupa-tense.pl/blog/jaki-wplyw-na-seo-ma-hosting/