agencja it

Cennik usług – pakiet korzyści

Zaistnienie w siecie ma dziś kluczowe znaczenie, stąd niedziwne, że rozważasz pozycjonowanie firmowej strony www lub budowę nowego serwisu. Wiadomym jest, że nie chcesz przepłacać, więc skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty i połącz korzyści, wybierając idealnie dopasowany pakiet! Skontaktuj się z nami i zdobądź darmową wycenę interesujących Cię usług.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Każdą kampanię SEO wyceniamy indywidualnie, uwzględniając czynniki, takie jak:

• branża i specyfika działalności klienta,
• budżet na usługi SEO,
• liczba i popularność słów kluczowych,
• konkurencja i jej działania,

a także szereg innych aspektów mających wpływ na ostateczny koszt kampanii. Zlecając nam pozycjonowanie w Google, masz pewność, że zapłacisz wyłącznie za realnie wykonane usługi – bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat.

Jak możesz rozliczać się za pozycjonowanie?

Chcemy, by forma płatności za nasze usługi była maksymalnie dopasowana do Twoich preferencji, dlatego umożliwiamy wybór jednego z trzech modeli rozliczeniowych:
    • płatność za efekty, 
    • stały miesięczny abonament, 
    • model hybrydowy eCPC. 


Bez względu na to, jaki model płatności wybierzesz, optymalizacja Twojej strony www zawsze pozostanie darmowa, podobnie jak wycena usługi SEO!

Płatność za efekt

Poza niewielką stałą opłatą ponosisz zmienne koszty jedynie w sytuacji, gdy Twoja strona internetowa znajduje się w TOP 10 wyników wyszukiwania Google.Abonament

Wygodna, stała miesięczna opłata za pozycjonowanie Twojego serwisu www. Znajomość kosztów z góry oraz brak dodatkowych opłat ułatwiają budżetowanie usługi.


Model hybrydowy

Łączy cechy abonamentu i rozliczenia za efekty. Połączenie opłaty stałej oraz płatności za osiągane pozycje, konwersje czy pozyskany ruch czyni ten model najbardziej elastycznym ze wszystkich proponowanych przez nas rozliczeń.

agencja it

Zamów pakiet usług i korzystaj podwójnie!

Interesuje Cię nie tylko pozycjonowanie stron www w Google, ale także dodatkowe usługi? Chcesz zlecić audyt SEO, kampanie PPC, a może od podstaw zbudować nową witrynę, aplikację lub sklep internetowy? Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, wybierając dedykowany pakiet korzyści! Otrzymasz od nas spersonalizowany cennik, obejmujący wszystkie zadania wykonywane w ramach jednej umowy. Jedna agencja – jedna faktura. Proste, prawda?

pozycjonowanie stron cennik
Tanie pozycjonowanie stron – czy to możliwe?

   SEO to długotrwały proces, jednak skuteczna kampania nie musi generować zbędnych kosztów. Nasza oferta jest pełna atrakcyjnych rozwiązań dla Twojego biznesu. Jako uznana marka z branży SEO/IT zapewniamy kompleksową obsługę, przystępne ceny oraz wsparcie ekspertów na każdym etapie współpracy. Doskonale wiemy, jak ważna w biznesie jest optymalizacja kosztów, dlatego proponujemy Ci atrakcyjne modele płatności oraz elastyczne opcje łączenia wielu usług.

Zaufaj profesjonalistom i już dziś zacznij rozwijać biznes, korzystając z najefektywniejszych metod promocji firmy w sieci, dostępnych w atrakcyjnych cenach! Sprawdź pełnię naszej oferty i postaw na rozwój w sieci!

Źródła: https://www.grupa-tense.pl/cennik/
https://www.grupa-tense.pl/blog/11-wskazowek-jak-wybrac-dobra-agencje-seo/