pozycjonowanie stron www

Skuteczne pozycjonowanie stron WWW

Chcesz docierać ze swoją ofertą do nowych klientów i sprzedawać więcej? Zadbaj o skuteczną promocję biznesu w sieci i wybierz profesjonalne pozycjonowanie w internecie! Kampania SEO to sprawdzony sposób na zwiększenie grona odbiorców Twoich usług i szansa na umocnienie pozycji na rynku. Bądź o krok przed konkurencją i już dziś zleć promocję Twojej firmowej strony w Google.

Co to jest pozycjonowanie strony?

Wbrew pozorom to zagadnienie dość mało znane. Poprzez pozycjonowanie określany jest zestaw komplementarnych względem siebie działań prowadzących do osiągnięcia przez domenę www wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania (SERP). Internauci w każdej godzinie wpisują w okienko wyszukiwarki miliony haseł, odwiedzając przede wszystkim strony, które Google wyświetli im na topowych pozycjach. 

Co składa się na pozycjonowanie serwisu w internecie?

Zatem masz już świadomość, co to jest pozycjonowanie strony i dlaczego jest tak ważne dla Twojej firmy. Poniżej znajdziesz najważniejsze etapy każdej kampanii SEO!

Wybór słów kluczowych

Nasi eksperci za pomocą specjalistycznych narzędzi przeszukują internet, wybierając popularne frazy i zapytania, którymi internauci opisują Twoją branżę.

Audyt SEO

Przed wdrożeniem rozwiązań Twoja strona www jest przez nas kompleksowo badana, zarówno pod kątem architektury, jak i znajdujących się na niej treści. 


Optymalizacja serwisu

Poprawki wynikające z audytu są wprowadzane począwszy od aspektów, które w największym stopniu wpływają na pozycję domeny w wynikach wyszukiwania.

Link-building

Przeprowadzamy wewnętrzne oraz zewnętrzne linkowanie, lokując łącza do Twojego serwisu na wielu zewnętrznych stronach w internecie.


Budowa contentu

Najlepsi copywriterzy stworzą dla każdej podstrony unikalną, skuteczną sprzedażowo oraz zgodną ze standardami SEO treść.

Monitorowanie pozycji

Wszystkie zmiany rankingowe są przez nas codziennie sprawdzane. Jeśli to konieczne, podejmujemy odpowiednie działania optymalizacyjne.

Wsparcie i doradztwo

Otaczamy Cię opieką w zakresie SEO i reklamy w sieci na każdym etapie pozycjonowania Twojej marki w internecie.

pozycjonowanie stron
Co zyskujesz, zlecając nam usługę pozycjonowania strony?

    1. Wsparcie najlepszych, wielokrotnie nagradzanych ekspertów.

2. Dedykowaną strategię SEO, w pełni dopasowaną do Twojej specjalizacji, zasięgu oraz specyfiki biznesu.

3. Możliwość dotarcia do tysięcy nowych użytkowników sieci, którzy poszukują w Google firm podobnych do Twojej.

4. Szansę na zwiększenie sprzedaży i wyższe przychody.

5. Poprawę funkcjonalności serwisu dzięki jego bezpłatnej
optymalizacji.

6. Przewagę nad konkurencją i silniejszą pozycję na rynku.

7. Wsparcie w budowie wizerunku nowoczesnej, profesjonalnej firmy. 

pozycjonowanie stron internetowych

Darmowa wycena pozycjonowania!

W porównaniu z tradycyjną reklamą w prasie, radiu czy telewizji pozycjonowanie w internecie jest znacznie tańszym i dużo skuteczniejszym sposobem docierania do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą. Co więcej, każdą kampanię wyceniamy indywidualnie. To Ty decydujesz, jaki miesięczny budżet chcesz przeznaczyć na SEO, mogąc zwiększyć lub ograniczyć wydatki w dowolnej chwili. Wszystko to bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów. Skontaktuj się z nami już teraz!

Źródła : https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/
https://www.grupa-tense.pl/blog/co-to-jest-serp-i-czym-sa-wyniki-wyszukiwania/