tworzenie stron

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych

Jeśli samemu korzystasz z internetu, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważnym źródłem wiedzy jest strona www. Firmy traktują swoje witryny nie tylko jako przyciągające wzrok wizytówki online, ale również jako kluczową formę kontaktu z klientami. My proponujemy Ci pójście o krok dalej – specjalnie dla Twojej firmy stworzymy projekt strony internetowej, która oprócz powyższych funkcji, doskonale sprawdzi się jako skuteczne narzędzie sprzedażowe.

Już dziś zamów darmową wycenę Twojej nowej strony www i powierz nam jej tworzenie. Skontaktuj się z nami!

Dlaczego profesjonalna strona www jest niezbędna Twojej firmie

Istnieje wiele powodów, dla których Twój biznes w sieci powinna promować funkcjonalna i nowoczesna witryna internetowa. Te najważniejsze to:
• wspieranie sprzedaży,
• możliwość docierania do coraz większej liczby użytkowników internetu,
• dodatkowe opcje reklamy w sieci poprzez pozycjonowanie stron czy kampanie PPC,
• pozyskiwanie szczegółowych danych o użytkownikach,
• wspieranie budowy wizerunku nowoczesnego przedsiębiorstwa. 

Landing Page – strona, która sprzedaje

Dobrze zaprojektowane firmowe strony internetowe, poza tym że efektownie wyglądają i dostarczają cennych informacji, powinny przede wszystkim wspierać sprzedaż. Właśnie dlatego oferujemy tworzenie stron www typu Landing Page skupiających się na odpowiedniej prezentacji oferty. Ich funkcjonalność, charakterystyczny styl oraz atrakcyjny layuout pomogą przeprowadzić Twoich klientów przez wszystkie etapy ścieżki sprzedażowej aż do finalizacji zamówienia.

Projekty i budowa stron internetowych – co oferujemy?

Wiemy, że potrzeby firm są zróżnicowane, dlatego swoje usługi kierujemy do Klientów, którzy potrzebują atrakcyjnej wizytówki online, rozbudowanego sklepu e-commerce, firmowego bloga lub aplikacji internetowej. Poznaj naszą ofertę!

Strony oparte o system zarządzania treścią

Wykorzystując popularne platformy, takie jak WordPress czy Joomla! tworzymy projekty stron www wyposażone w prosty, intuicyjny system CMS. Codzienne zarządzanie oraz aktualizacja takiej witryny są łatwe i wygodne – nawet dla osób, które nie znają się na programowaniu.

Sklepy internetowe i platformy e-commerce

Firmom nastawionym na sprzedaż w sieci proponujemy dedykowane, a także budowane na podstawie gotowych rozwiązań sklepy online. Tworzenie platformy, jej testy, wdrożenia oraz dalsza obsługa administracyjna to tylko niektóre z wielu usług adresowanych do podmiotów e-commerce.

Aplikacje mobilne i webowe

Wielu przedsiębiorców zadaje sobie pytanie: strona internetowa czy aplikacja mobilna? Pomożemy wybrać optymalne narzędzia dla Twojego biznesu! Zajmujemy się tworzeniem aplikacji webowych zarówno na urządzenia stacjonarne, jak i przenośne, kompleksowo odpowiadając na potrzeby zmieniającego się biznesu.

tworzenie stron www

Dlaczego warto nam zaufać?

Powierzając naszym ekspertom projekt i tworzenie strony internetowej, zyskujesz gwarancję rozwiązań szytych na miarę Twojej firmy. Proponujemy responsywne, przygotowane do pozycjonowania, tworzone zgodnie z aktualnymi trendami oraz zasadami UX platformy www. Wybierając nasze usługi, już na początku zyskujesz przewagę nad konkurencją, otrzymując projekt kompletny oraz w pełni dopracowany.

Potrzebujesz nowej strony www dla swojej firmy? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Źródła: https://www.grupa-tense.pl/tworzenie-stron/
https://www.grupa-tense.pl/blog/co-to-jest-landing-page/